Hakkımızda

Dinamik Karbon, endüstriyel hava kirliliği kontrolü ve koku kontrol sistemlerinin tedariki, bakımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

Ekibimiz, proje yönetimi ve saha ekiplerimiz tarafından en rekabetçi fiyatlar ve işletme maliyetiyle ve minimum çevresel etkiyle güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslim edilen, piyasadaki en kaliteli tasarım ve üretimi sunmaktan gurur duyar. 

Misyonumuz, yasal uyumluluk yükümlülüklerinizi yerine getirmeniz için atmosfere garantili emisyonlar sunan ve mevcut en güvenilir bakım hizmetini müşterilerimize eksiksiz, kaliteli bir hava temizleme sistemi sunmaktır.

Hava Temizleme Sistemi Tasarımı

Dinamik karbon, hem yeni hem de mevcut düzenlemeye tabi alanlardan gelen hava kirliliğini ve kokuyu kontrol etmek için çeşitli teknikler sağlar. Tasarım süreci, kaçak ve nokta kaynaklı salınımlar için potansiyel kirleticilerin ortadan kaldırılması ve en aza indirilmesi için çözümler sunar. İncelenen kirlilik kontrol tekniklerinin her biri için tanım, tasarım hususları, ortak kullanımlar, avantajlar, dezavantajlar ve karşılaşılan ortak sorunların kısa bir özeti verilmektedir.

Tasarım Metodolojisi aşağıdaki bölümlere ayrılmıştır:

  • Süreç Entegrasyon Analizi ve Ölçümü
  • Kirletici Yönetim Planı
  • Kontrol Teknikleri
  • Tasarım Prosedürleri (İnşaat, mekanik, elektrik)
  • Tasarım Örneği
Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için buradan